تاریخ 1396/11/09 زمان 15:27:04 بازدید 680
كسب لوح بيمارستان دوستدار كودك توسط بيمارستان ابن سينا

بيمارستان ابن سينا با تلاش مستمر در زمينه ارتقا وضعيت سلامت كودك از طريق تغذيه با شير مادر ، موفق به دريافت لوح "بيمارستان دوستدار كودك" شد.

مراسم اهداي لوح با حضور دكتر انيسيان قائم مقام مدير عامل، جناب آقاي احمدي مدير دفتر پرستاري و ساير مديران مجموعه بيمارستان و درمانگاه ابن سينا و همينطور سركار خانم فلاح زاده کارشناس برنامه شیر مادر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران ، خانم حيدري و خانم كشاورزيان در كنار سوپروايزران و سرپرستاران برگزار شد.
 

در اين مراسم دكتر آرش انيسيان با اشاره به جمعيت آسيب پذير مادر و نوزاد در جامعه بشري، آماده سازي بيمارستان ها را براي تولد ايمن قدم مثبت و تاثيرگذاري دانست.
 

وي گفت: متاسفانه در گذشته اعمال برخي مقررات در بيمارستان ها مانع برقراري ارتباط عاطفي بين مادر و كودك مي شد و همينطور صنعتي شدن جامعه  باعث تبليغ بي رويه جايگزين هاي شير مادر گرديد تا آن را يك محصول سنتي و عوامانه معرفي كنند.
 

دكتر انيسيان در ادامه افزود: از دهه 80 ميلادي سازمان جهاني بهداشت روند جدي را در راستاي ترويج شير مادر آغاز نمود و بتدريج كمپين هاي حمايت از مادر و نوزاد راه اندازي كرد. اطلاع رساني و آموزش ، استمرار و حمايت؛ رئوس برنامه هاي بيمارستان هاي دوستدار كودك مي باشد.
 

آقاي مجيد احمدي در ادامه از همراهي و راهنمايي هاي سركار خانم ها فلاح زاده، حيدري و كشاورزيان كه از ابتدا با دلسوزي نسبت به آموزش و راهنمائي كاركنان در اين مسير تقدير و تشكر بعمل آوردند و حضور آنها را افتخاري براي بيمارستان ابن سينا دانستند.
 

خانم فلاح زاده ، کارشناس برنامه شیر مادر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران نيز از تلاش هاي پرسنل بلوك زايمان و نوزادان و همينطور رياست و مديريت بيمارستان ابن سينا تقدير و تشكر نمودند و موفقيت بيمارستان ها را موفقيت معاونت بهداشت و درمان دانستند.

آدرس : تهران ، فلكه دوم صادقيه ابتداي بلوار آيت الله كاشاني

تلفن : 47900

فاکس : 44070784

کد پستی : 1481798113

ایمیل : info@Ebnesinahospital.com

تلفن روابط عمومي : 47909050